14
Mar
Sabit Kur Esnekliği

Sadece Aegon tarafından sunulan bu hak ile primler ABD Doları cinsinden belirlenirken ödemeler Türk Lirası enflasyon oranına göre sabitlenir. Bu sayede ödeme kolaylığı sağlanır ve yıl içindeki kur artışlarından olumsuz etkilenmeniz engellenir.

14
Mar
Süre Esnekliği

Sabit Kurlu Ferdi Kazalı Prim İadeli Hayat Sigortası kapsamında, sigorta sürenizi 12 ya da 15 yıl olarak belirleyebilirsiniz.

14
Mar
Sabit Kur Avantajı

İlk aylık prim ABD Doları cinsinden belirlenir ve poliçe tanzim tarihindeki kur üzerinden Türk Lirasına çevrilerek ödenir. İlk yıl içinde kalan 11 ayın primi, ilk ödenen Türk Lirası tutarına eşittir. Takip eden poliçe yıllarında ise yıllık prim, kendisinden önceki yıllık primin TÜFE’nin %80’i oranında artırılması sonucu belirlenir.

14
Mar
Vergi Avantajı

5 + 5 Ödüllü Birikim Hayat Sigortası, birikim özelliği taşıyan bir hayat sigortası olduğundan, ödenen primlerin %50’sini vergi indiriminde kullanma hakkına sahipsiniz.

26
Kas
Yaşam Kaybı ve Kaza Sonucu Yaşam Kaybı Teminatı

Giriş yaşı, cinsiyet ve ödenen prime bağlı olarak belirlenen teminat sayesinde sevdiklerinizi güvende tutmanın verdiği iç huzuru yaşarsınız. Yaşam kaybı eğer kaza sonucu gerçekleşirse bu koruma iki katına çıkar.

25
Kas
Yaşam Kaybı Teminatı

Provides a scalable and customizable solution for customers who have programs to retire outdated IT assets.

25
Kas
Süre Sonu Prim İadesi Teminatı

Sigorta süresi sonuna prim borcu olmaksızın ulaşılması ve sigorta süresi içinde yaşam kaybı riskinin gerçekleşmemesi halinde poliçe için ödenen primlerin tamamı hiçbir kesintiye uğramaksızın iade edilir.

placeholder
25
Kas
Ödenen Primlere Kar Payı Avantajı (Ödenen Primlere Ödül Getirisi Avantajı)

Hedefimiz birikim yapmak!
Yaşam evresi içinde kendimiz ve sevdiklerimizin mutluluğu ve finansal güvencesi için…
5+5 Ödüllü Birikim Hayat Sigortası ile, hedef ve ihtiyaçlarınız için birikim yapmak ve bu birikimleri ödüllü fırsata dönüştürmek elinizde.
Üstelik hayatın risklerine karşı sevdiklerinizin finansal geleceği koruma altında.
Bugünden geleceğe hayatınıza değer katmak için “5 + 5 Ödüllü Birikim Hayat Sigortası”nın ayrıcalıklarını birlikte keşfedelim.